Browse By

Uchwyć małą architekturę na zdjęciach

 

Osobiście uwielbiam fotografie w stylu makro. Pokazują mi one niezwykłość codziennych rzeczy, które spotykam na swojej drodze. Zdjęcie zwykłego liścia w stylu makro potrafi być bardzo piękne. Jedną z ciekawszych rzeczy jakie lubię obserwować są obiekty małej architektury. Mam tutaj na myśli zwykłe wytwory jakie są dostępne w Metalico.pl oraz te bardziej artystyczne.

Według mnie świetnie wyróżniają się one względem typowych budynków, ponieważ mniej osób robi zdjęcia obiektom małej architektury. Natomiast według mnie zasługują one na wiele uwagi, ponieważ często producenci małej architektury wkładają w nie dużo serca.

Mała architektura - producent wykonujący takie obiekty skupia się często na detalach i uwiecznienie ich na zdjęciach.21126091(8)

Mała architektura – producent wykonujący takie obiekty skupia się często na detalach.

Oczywiście mam tutaj na myśli przede wszystkim funkcję religijną jaką pełni mała architektura. Producent wykonujący takie obiekty skupia się często na detalach i uwiecznienie ich na zdjęciach jest świetnym pomysłem. Osobiście uważam, że trzeba mieć do tego większy talent, niż po prostu do fotografowania zwykłych obiektów architektury.Powodem jest to, że dla wielu osób mała architektura wydaje się być banalna. Nie ma w niej nic niezwykłego, a z pewnością nic co od razu rzuca się w oczy. Dlatego tutaj nie wystarczy robić piękne zdjęcia, ale też trzeba wyrobić w sobie specyficzne spojrzenie, które umożliwia dostrzeganie piękna zwykłych rzeczy i kreatywności, która pozwala uchwycić je na fotografiach.