Browse By

Suknie ślubne na 2017 roku.

 

Branża ślubna rozwija się bardzo dynamicznie, a projektantów szyjących suknie ślubne przybywa. Muszą oni trzymać rękę na pulsie, bo w tej dziedzinie trendy zmieniają się szybko. Jak będzie wyglądała modna panna młoda w 2017 roku? Pytamy konsultantki ślubne z butiku http://cloo.pl , które cieszą się bardzo dobrą opinią. Oto jakie trendy na ślub wskazały.

 

Katalog sukien ślubnych 2017 - trendy.11122(6)

Katalog sukien ślubnych 2017.

 

Suknie ślubne od projektanta. Najzamożniejsze panny młode chcą mieć kreacje na miarę gwiazd. Korzystają więc z oferty popularnych projektantów na przykład Macieja Zienia Czy Gosi Baczyńskiej, których suknie ślubne można było zobaczyć na ślubach celebrytów.

 

Panna młoda w sukni ślubnej od projektanta podczas sesji.11122(46)

Panna młoda w sukni ślubnej od projektanta.

 

Koniec dyktatu bieli. Oczywiście klasyka pozostaje, ale coraz wyraźniej widać, że w branży ślubnej pojawia się kolor. Czerwone suknie ślubne już nie szokują, prawdziwą awangardą pozostaje czerń, ale i na to znajdują się chętne.

 

 

 
Suknie ślubne w stylu folk. Etniczność to silny trend w modzie już od kilku sezonów. W Polsce zdarzają się panny młode szukające na ślub sukni w stylu słowiańskim – ich stylizacji dopełnia wianek z polnych kwiatów.

 

Panna młoda w nowoczesnej sukni ślubnej - sesja.11122(13)

Panna młoda w nowoczesnej sukni ślubnej.

 

Poza typowo rustykalnymi strojami zdarzają się suknie ślubne nawiązujące do innych grup etnicznych, na przykład wzorzyste afrykańskie kreacje łączone z turbanem zamiast welonu.

 

Para młoda w kościele - ślub.11122(24)

Para młoda w kościele.

 

Niezależnie od trendów warto pamiętać, że suknię ślubną najlepiej dobrać do swojej sylwetki, typu urody i upodobań a niekoniecznie kierować się modą, która może być tylko drobną wskazówką.

 

11122(41)