Browse By

Piękne i nowoczesne ogrody

 

Obecnie w modzie, projektowaniu wnętrz i nowoczesnych ogrodów panuje moda przede wszystkim na prostotę. Wybiera się zwykle rozwiązania jak najbardziej praktyczne,a jednocześnie proste. Stawia się na geometryczne, oszczędne formy i monochromatyczną gamę kolorów. Nowoczesne ogrody, jakie w swojej ofercie posiada http://newgardenstyle.pl są właśnie takie, łączą te dwie ważne dla wszystkich użytkowników cechy: estetykę i funkcjonalność.

 

 
W nowoczesnym ogrodzie można i wypocząć, i dobrze się bawić. Przestrzeń dzieli się na wygodne strefy przeznaczone do określonych czynności. W taki sposób powstaje strefa wypoczynku, strefa zabawy i inne, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi można spokojnie wypocząć w ciszy, podczas gdy nasze dzieci będą się beztrosko bawiły w innym miejscu ogrodu. Nowoczesne ogrody cechują się dużą oszczędnością w dekoracjach i ozdobach. Brak w nich zatem jakiejś dużej różnorodności kolorystycznej i gatunkowej kwiatów. Jest ich niewiele, za to są bardzo starannie dobrane.

 

Nowoczesny ogród - projekt.118765111(19)

Nowoczesny ogród.

 

Ważne jest także to, że głównie projektanci stawiają na kwiaty o niskich wymaganiach, o które można bardzo łatwo i skutecznie dbać nawet przy bardzo ograniczonej ilości wolnego czasu.

 

118765111(20)