Browse By

Jak przygotować się na noc w górach

 

Sen poza miejscem zamieszkania zawsze przebiega nieco inaczej. Jak zatem wygląda sen w miejscowościach takich jak Zakopane? Apartamenty w Zakopanem jak np. http://mountain-apartments.com.pl/apartamenty-pokoje-zakopane.php/ są coraz lepsze. Nie powinniśmy od razu legnąć się do łóżka, które dopiero poznaliśmy. Zostawmy uchylone okno i wywietrzmy pokój. W tym czasie możemy przejść się po okolicy.

 

 

Zakopane to przecież możliwość dziesiątek godzin spacerów. Kiedy wrócimy już na nasze apartamenty, wszystko powinno być gotowe. Kilka stron książki, szklanka wody i jesteśmy w zasadzie gotowi do snu. Większy standard to większa wygoda więc może okazać się, że powyższe wskazówki będą po prostu zbędne.

 

Apartamenty w Zakopanem nocą.11793465487(8)

Apartamenty w Zakopanem.

 

Jednak przecież to nie wszystko. Nie wszędzie i nie zawsze przyjdzie spędzić nam noc w apartamentach. Zakopane to także, a przede wszystkim góry. Tam nocy może być o wiele trudniejsza do zniesienia. Potrzebny jest dobry śpiwór i jakieś nieprzemakające ubranie. Przydałoby się także mieć na koncie kilka spotkań harcerskich. Nie zawsze przecież przyjdzie nam wylegiwać się w ciepłych, wygodnych zakopiańskich apartamentach ze wszystkimi mediami, zdobyczami techniki i idącymi za tym wygodami.