Browse By

Costa czy MSC? Rejsy bez tajemnic!

 

Miłośnicy morskich wycieczek często stają przed dylematem, jaki rodzaj statku wybrać. Szukają w Internecie interesujących ich informacji, a nawet kupują specjalne poradniki. Dzięki strona Podróże i Rejsy nie będą musieli już tego robić, gdyż ten organizator rejsów na swojej stronie internetowej dokonał kompleksowego porównania statków Costa i MSC. Rejsy tymi statkami zestawione zostały z zastosowaniem wielu kryteriów, w tym:

  • rodzaju atrakcji sportowych, kulturalnych i innych,
  • rodzaju serwowanych dań i napojów,
  • czasu i najpopularniejszych miejsc podróży,
  • najczęściej stosowanych cen rejsów.


Okazuje się, że rejsy statkami Costa tak naprawdę niewiele różnią się od rejsów statkami MSC. Rejsy tymi pierwszymi są wprawdzie trochę tańsze, za to w ich trakcie oferowana jest odpowiednio mniejsza gama dostępnych rozrywek. Lepsza i bardziej wyrafinowana kuchnia – to również cecha charakterystyczna statków typu MSC. Rejsy nimi to prawdziwa uczta dla podniebienia! Dania oferowane w menu każdego dnia się zmieniają, zaspokajając gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

 warto zdecydować się nie na statek typu Costa, a właśnie na statek typu MSC. Rejsy 18887(42)

Warto zdecydować się nie na statek typu MSC. Rejsy

Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego warto zdecydować się nie na statek typu Costa, a właśnie na statek typu MSC. Rejsy organizowane przez wiele firm przy ich udziale gwarantują także szerszy dostęp do imprez kulturalnych, takich jak teatr, kino czy wystawy malarskie.
Można zatem zaryzykować stwierdzenie, że statki MSC figurują wyżej w drabince morskich wehikułów w porównaniu do statków Costa. Costa to statki dla wszystkich, ale bogatsi mogą już cieszyć się standardem, jakie zapewniają MSC. Rejsy nimi to niebiański odpoczynek dla ducha i ciała!