Browse By

Architekci i architektura wnętrz

 

Śmiało można powiedzieć, że praca architekta wnętrz często określana jest jako sztuka. W Katowicach architekci wnętrz traktowani są jako artyści, nie tylko przez miasto, ale także przez osoby prywatne, które z ich usług skorzystały. Potrzebne są zdolności plastyczne, kreatywność i wyczucie stylu, aby stworzyć jakieś ciekawe wnętrza. To ciężka i trudna praca, jako architekt wnętrz. Katowice mają wiele znanych biur. Firma www.e-domy.pl/projekty-domow.html zatrudnia nie tylko specjalistów, ale także osoby uczące się, aby one także mogły później tworzyć swoje projekty.

115617191(94)

„Uczymy wiele osób, po to, aby ktoś oprócz nas mógł tworzyć. Nie tworzymy sobie konkurencji, tylko sobie pomagamy. W tym zawodzie ciężko w ogóle mówić o jakiejś konkurencji, ponieważ tutaj każdy jest indywidualnością i każdy tworzy swoje bardzo oryginalne pomysły.” – mówi właściciel firmy.

Aranżacja wnętrza sypialni przez architekta z Katowic, na zamówienie klienta.115617191(100)

Aranżacja wnętrza sypialni przez architekta z Katowic.

Architekt wnętrz. Katowice dają możliwości

Miasto Katowice daje się bardzo często wykazać katowickim architektom wnętrz. W jaki sposób? Często różne biura otrzymują zadanie wykonanie planu jakiegoś pomieszczenia ogólnodostępnego i publicznego. Projekty różnych architektów zostają wystawione na ocenę. A wystawiają ją nie tylko władze miasta, ale także mieszkańcy, ponieważ to oni z tego będą korzystali. Jest to ciekawa inicjatywa.